Tradition melting in your mouth
Keep cool and dry.
| Nutritional value | за 100g |
|---|---|
| Energy | 1533kJ/ 367kcal |
| Fat | 0,7g |
| of which | |
| Saturated | 0,3g |
| Carbohydrate | 89,5g |
| of which | |
| Sugars | 71g |
| Fibre | |
| Protein | 0,6g |
| Salt | 0,05g |
| Code | 2958 |
|---|---|
| Net weight unit (kg) | 0.4 |
| Ean code unit | 5310002586279 |
| Carton - Display | 380x252x145 |
| Units per carton | 20 |
| Net weight carton (kg) | 8.00 |
| Ean code carton | 5310002586316 |
| Cartons per pallet | 54 |