Perfection you can not resist
Cocoa powder fet-reduced
| Nutritional value | per 100g |
|---|---|
| Energy | 888kJ/ 212 kcal |
| Fat | 12g |
| of which | |
| Saturated | 7g |
| Carbohydrate | 12g |
| of which | |
| Sugars | <1,4 g |
| Fibre | 32g |
| Protein | 25g |
| Salt | 100mg |
| Code | 34 |
|---|---|
| Net weight unit (kg) | 0.10 |
| Ean code unit | 53100023000028 |
| Carton - Display | 380x252x145 |
| Units per carton | 24 |
| Net weight carton (kg) | 2.40 |
| Ean code carton | 5310002300066 |
| Cartons per pallet | 420 |