Special occasions need special gift
| Nutritional value | per 100g |
|---|---|
| Energy | 1683kJ/ 396 kcal |
| Fat | 0g |
| of which | |
| Saturated | 0g |
| Carbohydrate | 99g |
| of which | |
| Sugars | 89g |
| Fibre | 0g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0g |
| Code | 230 |
|---|---|
| Net weight unit (kg) | 0.17 |
| Ean code unit | 5310002470509 |
| Carton - Display | 320x310x425 |
| Units per carton | 24 |
| Net weight carton (kg) | 4.08 |
| Ean code carton | 5310002472244 |
| Cartons per pallet | 42 |